DETALJI

NEĆE SLAVITI GODIŠNJICU BRAKA, OVO JE RAZLOG! Anastasija i Nemanja Gudelj došli u Srbiju, a evo šta se dešava u njihovom životu

Foto: Printscreen/Instagram
Danas im je godišnjica braka, a kako se navodi, istu neće proslaviti

Anastasija Ražnatović i Nemanja Gudelj pre sedam dana stigli su u Beograd, prenose domaći mediji.

Danas im je godišnjica braka, a kako se navodi, istu neće proslaviti.

Razlog tome su Nemanjine poslovne obaveze. Naime, reprezentacija Srbije igra kvalifikacije za Svetsko prvenstvo. U Albaniji gostujemo 7. juna, a 10. juna u Leskovcu dočekujemo Andoru, pa će Nemanja Gudelj zbog toga imati previše obaveza.

Upoznali se preko prijatelja


Podsetimo, Anastasija je svojevremeno javno govorila o odnosu sa suprugom.

- Upoznali smo se preko prijatelja, kliknulo je na prvu. Kod njega mi se dopada sve, za sada je sve okej – rekla je Anastasija ne otkrivajući previše detalja.

- Oboje smo javne ličnosti, jasno nam je što medije zanima, normalno prihvatamo tu činjenicu. On nije ljubomoran, nema razloga da bude. Sigurno da će biti pritiska, ali ako je nešto pravo, ništa ne može to da poruši – istakla je ona.

kurir.rs/blic

Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:

This browser does not support the video element.

19:52
STARS-EP519 Izvor: kurir tv